Súťaž o naj vtip!!!

Milí čitatelia! Vytvorila som pre vás súťaž o vtipoch! Zapojiť sa môže hocikdo s jednou podmienkou: Musí písať len slušné vtipy. Ak sa chcete zapojiť, napíšete meno a svoj vtip. Ostatný čitatelia budú hlasovať v ankete o naj vtip až do dátumu, ktorý upresním neskôr. Na konci sa podľa hlasov v ankete určí, kto napísal naj vtip!!! Tak sa s radosťou zapojte a hľadajte si divákov, ktorí za Vás zahlasujú  !!! :))))

 

Hlasovanie prebieha do 2.9.2012 do 14:15 hod.! Potom bude vyhlásení víťaz, ktorý obdrží cenu naj vtip a ostatný, ktorý aj keď nevyhrajú,ale zúčastňujú sa tejto súťaže, dostanú taktiež odmenu :D Tak Prosím, do uvedeného dátumu a času, hlasujte o stošesť! Ďakujem :D

 

 

 

 

 

 

 

S pozdravom: Kikuš

Tu napíš svoj vtip :)))

dátum: 5.5.2016

Dátum: 05.05.2016 | Vložil: Blondínka v obchode

Blondínka príde do obchodu s halenami. Už tri hodiny si skúša haleny a nakoniec sa spýta predavačky :Že mi táto najviac sadne? A predavačka jej odpovie: V tej ste sem prišli.

prdel

Dátum: 02.10.2014 | Vložil: violetta

Preco je prdel gulaty? Lebo z neho idu gule a nazraty gulak

baba a dedo

Dátum: 18.02.2014 | Vložil: timea rellová

babaka z detkom žili štastne dedko prdol babka ešte viac ,vyletela na mesiac, mesiac bol opitý kopol babku do riti , babka mu to vrátila podprsenku stratila.:)

Nepokojný čašník

Dátum: 28.11.2013 | Vložil: Kvetusik

Príde zákazník do reštaurácie a pýta sa čašníka: "Ak uhádnem podla vône príboru, čo máte na obed, dostanem jedlo zadarmo?" "Skúsiť môžete." "Paradajková polievka a kurací rezeň so zemiakmi." Prekvapený čašník donesie jedlo zákazníkovi, lebo sľuby sa dodržujú. Príde na druhý deň a pýta sa to isté. Čašník mu to dovolí a zákazník hovorí: "Hovädzí vývar a francúzske zemiaky." To isté sa stane aj na tretí deň a čašník už nevie čo má spraviť, a tak strčí príbor kuchárke do zadku a na to zákazník hovorí: "No ale to som vážne nevedel, že u vás robí Kamila."

:)

Dátum: 26.06.2013 | Vložil: BARBORKA

Dvaja opilci vyšli z krčmy a o 300 metrov jeden vraví:
- Počuj zabudol som sa vycikať.
Načo druhý kľudne odpovedá:
- Nevadí, raz ťa to naučím.

Korčule

Dátum: 17.07.2012 | Vložil: Lenka

Príde dcérka s ockom do obchodu s topánkami.Chvíľu sa len tak pozerajú a potom sa dcérka pýta ocka: "Ocko?Môžeš mi prosím kúpiť nejaké topánky?" A otec na to: "Nie zlatko.Najskôr musíš vynosiť korčule."

My 4

Dátum: 17.07.2012 | Vložil: Sabulik

Sme super štvorka
Kto ?
MY traja
Kto my traja ?
Ja s bratom
Ty máš Brata
Nie prečo? :D

Nespokojný zákazník

Dátum: 04.07.2012 | Vložil: Timea

Pán ide do obchodu a pýta sa predavačky: "Máte prosím, Vás, pomaranče?" Predavačka mu odpovie: "Samozrejme, zavediem Vás k nim." Predavačka mu ukáže pomaranče a pán na to odpovie. :Také malé pomaranče?" Na druhý deň to isté: "Také malé jablká?" A na tretí deň to isté: "Také malé hrušky?" Predavačka sa naštve, zoberie do ruky veľký melón a hovorí: "Mám Vám buchnúť s touto ríbezľou po hlave?"

chalan a baba

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: nana

Dievča hovorí otcovi:
- "Oci, jeden chlapec v škole mi povedal niečo, čomu som nerozumela... Povedal, že mám pekné čelné sklo, prekrásny kufor, super karosériu a moje nárazníky sú bezchybné."
Otec na to:
- "Povedz mu, že si ešte v záruke, ak sa opováži zdvihnúť kapotu, aby skontroloval hladinu oleja, tak mu urvem výfuk!"

Pridať nový príspevok

Anketa

Za ktorý vtip zo súťaže hlasujete?

Chalan a baba-nana (4)
27%

Nespokojný zákazník- Timea (6)
40%

My 4 (4)
27%

Korčule (1)
7%

Celkový počet hlasov: 15