Vtipy z nemocnice :D :) :P

 

1. Neurológ vyšetruje pacienta. Hovorí mu: "Zdvihnite pravú nohu!"  Pacient zdvihne. Lekár hovorí: "A teraz zdvihnite ľavú nohu!"  "Ale pane, na ktorej budem potom stáť?"

 

2. Dvaja zafačovaní pacienti sa preberú v pražskej nemocnici. Zistia, že sú spolucestujúci zo včerajšej havárie.
-"Jak to vlastně bylo?"- pýta sa prvý. - "Tys přece říkal: zleva volno, zprava taky!"
-"Kdepak, kamaráde, já říkal: zleva volno, zprava tanky!"

 

3. Nový lekár psychiatrickej liečebne sa pri zoznamovaní s pacientmi pýta:
,, Vy ste sa sem ako dostali ?? " 
Pacient:
,,No viete, za všetko môže moje manželstvo to som nemal nikdy urobiť!

Vzal som si jenu vdovu, ktorá mala dospelú dcéru, ktorá sa stala mojou nevlastnou dcérou ... Keď nás prišiel navštíviť môj otec, tak sa do dcéry zamilovala potom sa s ňou aj oženil. Teda moja nevlastná dcéra sa stala mojou nevlastnou matkou. Potom sa mojej žene narodil syn, ktorý bol samozrejme aj otca švagor, lebo to bol brat jeho manželky. No a keďže moja dcéra bola mojou nevlastnou matkou, jej malý brat, môj syn, sa stal mojím strýkom. Z toho vyplýva, že moja žena, ktorá je matkou mojej nevlastnej dcéry, je tiež mojou babičkou a ja som teda jej vnuk. Ale to nie je všetko. Pretože, mám za manželku svoju nevlastnú babičku, nie som len manžel a vnuk, ale som aj svoj vlastny dedko ... No nešiblo by vám s toho ?? " :D:D:D

 

4. Nápis na chodbe polikliniky: Kto na tejto chodbe nevidí tabuľku očnej ambulancie, je na správnom mieste.

 

5. Riaditeľ blázinca každý večer chodí po večierke kontrolovať izby, či už blázni spia. Väčšinou však visia na lustri a hrajú sa na stromy. Dnes večer tomu nie je inak. Príde do prvej izby - blázni visia na lustri. Riaditeľ hovorí: -Október. A blázni odpadnú. Príde do druhej izby, blázni sa hrajú na stromy, riaditeľ hovorí: -Október. A blázni odpadnú. Príde do tretej izby, aj tu blázni visia na lustri, tak riaditeľ vraví: -Október. Ale blázni stále visia a jeden sa ozve: -Smola, pán riaditeľ, my sme ihličnany.